PRZEDSTAWIAMY SZEROKĄ OFERTĘ KURSÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO (NIEMIECKI WROCŁAW)
Język niemiecki

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy niemieckiego: grupowe, indywidualne, dla dzieci i młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz dla firm. Ponadto oferujemy kursy dedykowane poszczególnym branżom: niemiecki dla prawników, lekarzy i pielęgniarek. Proponujemy również szkolenia przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego   TELC (The European Languages Certificates).

O zakwalifikowaniu do danej grupy zajęciowej decyduje test pisemny oraz rozmowa z lektorem. Na tej podstawie ustalane są umiejętności językowe Słuchacza.

Kurs niemieckiego w grupie to nauka w kameralnej i przyjemnej atmosferze (grupy do 6 osób). Dzięki temu lektorzy bardzo szybko zauważają szczególne uzdolnienia Słuchacza. Są również w stanie wychwycić ewentualne braki i wskazać dalszą ścieżkę edukacji.

Kurs języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży pozwala im na postawienie pierwszych kroków w nauce języka. Uczący z wielką pasją nauczyciele polscy i native speakerzy pomagają przełamać wszelkie bariery językowe i opanować niezbędne słownictw. Nabyta wiedza pomaga komunikować się po niemiecku.

Właściciele firm i pracownicy różnych branż korzystają z atrakcyjnych firmowych kursów niemieckiego, w których czasie zdobywają niezwykle przydatne w pracy umiejętności i uczą się profesjonalnej terminologii.

Tym, którzy mają szczególne wymagania, co do nauki niemieckiego lub chcą maksymalnie dopasować je do siebie, gorąco polecamy ofertę kursów indywidualnych. Słuchacz sam decyduje o terminie zajęć, godziny intensywności i o tym, kto naucza. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zobaczyć efekty nauki w bardzo krótkim czasie.

Ciekawe zadania i ćwiczenia ułatwiają oswajanie się z językiem. Multimedialne materiały w postaci programów, płyt CD i filmów DVD sprawiają, że nikt się nie nudzi! Zdobytą podczas stacjonarnego kursu (niemiecki Wrocław) wiedzę  utrwalasz na platformie e-learningowej. Zawiera ona zbiór interesujących linków, tekstów i plików dźwiękowych, a dostęp do niej jest zupełnie nieograniczony – uczysz się w dowolnym miejscu na świecie, 24H na dobę! Dodatkowym atutem wszystkich zajęć jest interaktywna tablica, dużo ciekawsza niż tradycyjna.

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

 • to jeden z najczęściej używanych języków w Europie; komunikują się nim nie tylko nasi zachodni sąsiedzi, ale także mieszkańcy Szwajcarii, Austrii, Liechtensteinu i Luksemburga.
 • język niemiecki jest kluczowy na arenie współpracy międzynarodowej – Niemcy to jeden z najważniejszych partnerów politycznych i gospodarczych naszego kraju.
 • znajomość języka niemieckiego stanowi duży atut na rynku pracy – pozwala zdobyć atrakcyjne zatrudnienie z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 • otwiera możliwości podjęcia nauki w niemieckojęzycznych szkołach i na uniwersytetach.
 • znajomość języka niemieckiego ułatwi podróżowanie po Europie.
 • język niemiecki oferuje szerszy dostęp do informacji, wiedzy i kultury – można swobodnie i bez tłumaczenia oglądać niemieckojęzyczne filmy, czytać prasę i literaturę oraz wyszukiwać informacje w internecie.
 • ucząc się języka niemieckiego, będziesz ćwiczyć umiejętność logicznego myślenia, pamięć i sprawność intelektualną
 • poznawanie języka obcego to wspaniała przygoda!

Wrocław jest miastem, które daje wiele możliwości nauki języka niemieckiego. Dlaczego warto zdecydować się na kurs w Centrum językowym DEMOSTENES? Możemy poszczycić się ponad 25 latami doświadczenia w nauce języków obcych. Nasza kadra to wykwalifikowani lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą zajęcia.

Decydując się na kurs niemieckiego w naszej szkole, masz do wyboru bogatą paletę zajęć. Proponujemy kursy niemieckiego ogólne, specjalistyczne oraz niestandardowe dla osób, którym zależy na zajęciach ściśle dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie uczniów!

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych kursów języka niemieckiego

Oferujemy:

 • niemiecki dla dzieci i młodzieży – dostosowane do grup wiekowych, nastawione na rozwijanie umiejętności skutecznej komunikacji
 • niemiecki dla dorosłych – ogólne, biznesowe prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania
 • niemiecki dla firm – nastawione na rozwój kompetencji językowych pracowników
 • niemiecki medyczny dla opiekunek i pielęgniarek – kursy z zakresu specjalistycznego słownictwa medycznego, dla osób zamierzających podjąć pracę w Niemczech
 • niemiecki prawniczy – intensywny kurs, pozwalający na opanowanie terminologii prawniczej, niezbędnej do sprawnej komunikacji w środowisku zawodowym
 • niemiecki maturalny – dostosowany do kryteriów egzaminu dojrzałości
 • niemiecki z certyfikatem – przygotowujące do egzaminów międzynarodowych GOETHE, TELC.

Dajemy także możliwość odbywania kursów indywidualnych, których długość, intensywność, tematyka, a nawet miejsce prowadzenia są całkowicie spersonalizowane i dopasowane do potrzeb konkretnego kursanta. Skorzystaj z tej możliwości, jeśli wśród dostępnych kursów niemieckiego nie znajdujesz propozycji dla siebie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę