PRZEDSTAWIAMY BOGATĄ OFERTĘ KURSÓW JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO (HISZPAŃSKI WROCŁAW)Język hiszpański

W ofercie Szkoły Językowej Demostenes znajduje się kurs języka hiszpańskiego(Wrocław) dla grup oraz indywidualnie, dla dzieci ,młodzieży i dorosłych. Kurs HISZPAŃSKI DLA FIRM  jest ważną częścią naszej oferty. Proponujemy kursy języka ogólnego,kursy biznesowe oraz przygotowujące do egzaminów TELC oraz DELE.

Kwalifikację do danej grupy poprzedza test pisemny oraz rozmowa z konsultantem.

Słuchacze uczą się w małych grupach do 6 osób.Mała liczebność pozwala na indywidualne podejście do każdego Słuchacza  i większą skuteczność nauczania.

Nauczyciele zarówno polscy jak i native speakerzy uczą jak przełamywać bariery językowe aby swobodnie mówić i posługiwać się dużym zasobem słownictwa. Opanowanie słownictwa wpływa w istotny sposób na komunikację. Stosujemy różnorodne techniki przy jego wprowadzaniu jak wizualizację czy demonstrację. Techniki nauczania słownictwa polegają głównie na wspomaganiu kojarzenia i zapamiętywania. Zatem ćwiczenia typu: grupowanie wyrazów, dopasowanie słów do obrazów, układanki wyrazowe itp. pomagają  utrwalać i powtarzać nowe słowa i zwroty. Rolą lektora jest również wskazanie Słuchaczom sposobów zapamiętywania słownictwa i zachęcenie ich do używania w samodzielnej pracy.

Na zajęciach nauczyciele wykorzystują multimedialne programy językowe co umożliwia Słuchaczom  kreatywne odniesienie przerobionego materiału do konkretnej sytuacji.Lektorzy przygotowują zadania interaktywne z wykorzystaniem multimediów np.quizów,map,filmów.Film stanowi  materiał stymulujący rozmowę,  bądż  prezentujący negocjacje biznesowe czy obsługę klienta w naturalnych kontekstach sytuacyjnych. Filmy zawsze podnoszą motywację do uczenia się przez przyciągniecie uwagi Słuchaczy,zaciekawienie ich określonymi tematami oraz przedstawianymi historiami.

Słuchacze pracują indywidualnie na platformie cyfrowej. E-learning ,obejmujący ćwiczenia w atrakcyjnej formie, zadania sprawdzające rozumienie tekstu czytanego, zadania otwarte doskonalące umiejętność pisania ,rozwija autonomię uczącego się,daje możliwość wykonywania zadań we własnym tempie, eliminuje stres w momencie popełniania błędu oraz pozwala na stałe monitorowanie pracy Słuchaczy przez lektorów.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę