PRZEDSTAWIAMY SZEROKĄ OFERTĘ KURSÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO (NIEMIECKI WROCŁAW)
Język niemiecki

W naszej ofercie znajdą Państwo kursy niemieckiego: grupowe, indywidualne, dla dzieci i młodzieży szkół ponadpodstawowych oraz dla firm. Ponadto oferujemy kursy dedykowane poszczególnym branżom: niemiecki dla prawników, lekarzy i pielęgniarek. Proponujemy również szkolenia przygotowujące do egzaminu certyfikacyjnego   TELC (The European Languages Certificates).

O zakwalifikowaniu do danej grupy zajęciowej decyduje test pisemny oraz rozmowa z lektorem. Na tej podstawie ustalane są umiejętności językowe Słuchacza.

Kurs niemieckiego w grupie to nauka w kameralnej i przyjemnej atmosferze (grupy do 6 osób). Dzięki temu lektorzy bardzo szybko zauważają szczególne uzdolnienia Słuchacza. Są również w stanie wychwycić ewentualne braki i wskazać dalszą ścieżkę edukacji.

Kurs języka niemieckiego dla dzieci i młodzieży pozwala im na postawienie pierwszych kroków w nauce języka. Uczący z wielką pasją nauczyciele polscy i native speakerzy pomagają przełamać wszelkie bariery językowe i opanować niezbędne słownictw. Nabyta wiedza pomaga komunikować się po niemiecku.

Właściciele firm i pracownicy różnych branż korzystają z atrakcyjnych firmowych kursów niemieckiego, w których czasie zdobywają niezwykle przydatne w pracy umiejętności i uczą się profesjonalnej terminologii.

Tym, którzy mają szczególne wymagania, co do nauki niemieckiego lub chcą maksymalnie dopasować je do siebie, gorąco polecamy ofertę kursów indywidualnych. Słuchacz sam decyduje o terminie zajęć, godziny intensywności i o tym, kto naucza. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zobaczyć efekty nauki w bardzo krótkim czasie.

Ciekawe zadania i ćwiczenia ułatwiają oswajanie się z językiem. Multimedialne materiały w postaci programów, płyt CD i filmów DVD sprawiają, że nikt się nie nudzi! Zdobytą podczas stacjonarnego kursu (niemiecki Wrocław) wiedzę  utrwalasz na platformie e-learningowej. Zawiera ona zbiór interesujących linków, tekstów i plików dźwiękowych, a dostęp do niej jest zupełnie nieograniczony – uczysz się w dowolnym miejscu na świecie, 24H na dobę! Dodatkowym atutem wszystkich zajęć jest interaktywna tablica, dużo ciekawsza niż tradycyjna.

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

 • to jeden z najczęściej używanych języków w Europie; komunikują się nim nie tylko nasi zachodni sąsiedzi, ale także mieszkańcy Szwajcarii, Austrii, Liechtensteinu i Luksemburga.
 • język niemiecki jest kluczowy na arenie współpracy międzynarodowej – Niemcy to jeden z najważniejszych partnerów politycznych i gospodarczych naszego kraju.
 • znajomość języka niemieckiego stanowi duży atut na rynku pracy – pozwala zdobyć atrakcyjne zatrudnienie z ponadprzeciętnym wynagrodzeniem, zarówno w Polsce, jak i za granicą.
 • otwiera możliwości podjęcia nauki w niemieckojęzycznych szkołach i na uniwersytetach.
 • znajomość języka niemieckiego ułatwi podróżowanie po Europie.
 • język niemiecki oferuje szerszy dostęp do informacji, wiedzy i kultury – można swobodnie i bez tłumaczenia oglądać niemieckojęzyczne filmy, czytać prasę i literaturę oraz wyszukiwać informacje w internecie.
 • ucząc się języka niemieckiego, będziesz ćwiczyć umiejętność logicznego myślenia, pamięć i sprawność intelektualną
 • poznawanie języka obcego to wspaniała przygoda!

Wrocław jest miastem, które daje wiele możliwości nauki języka niemieckiego. Dlaczego warto zdecydować się na kurs w Centrum językowym DEMOSTENES? Możemy poszczycić się ponad 25 latami doświadczenia w nauce języków obcych. Nasza kadra to wykwalifikowani lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą zajęcia.

Decydując się na kurs niemieckiego w naszej szkole, masz do wyboru bogatą paletę zajęć. Proponujemy kursy niemieckiego ogólne, specjalistyczne oraz niestandardowe dla osób, którym zależy na zajęciach ściśle dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Naszym priorytetem jest pełne zadowolenie uczniów!

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych kursów języka niemieckiego

Oferujemy:

 • niemiecki dla dzieci i młodzieży – dostosowane do grup wiekowych, nastawione na rozwijanie umiejętności skutecznej komunikacji
 • niemiecki dla dorosłych – ogólne, biznesowe prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania
 • niemiecki dla firm – nastawione na rozwój kompetencji językowych pracowników
 • niemiecki medyczny dla opiekunek i pielęgniarek – kursy z zakresu specjalistycznego słownictwa medycznego, dla osób zamierzających podjąć pracę w Niemczech
 • niemiecki prawniczy – intensywny kurs, pozwalający na opanowanie terminologii prawniczej, niezbędnej do sprawnej komunikacji w środowisku zawodowym
 • niemiecki maturalny – dostosowany do kryteriów egzaminu dojrzałości
 • niemiecki z certyfikatem – przygotowujące do egzaminów międzynarodowych GOETHE, TELC.

Dajemy także możliwość odbywania kursów indywidualnych, których długość, intensywność, tematyka, a nawet miejsce prowadzenia są całkowicie spersonalizowane i dopasowane do potrzeb konkretnego kursanta. Skorzystaj z tej możliwości, jeśli wśród dostępnych kursów niemieckiego nie znajdujesz propozycji dla siebie.

Język wielu branż

Język niemiecki nie od dziś jest językiem wielu branż, więc znając ten język, możemy liczyć na otwarte szeroko drzwi do kariery w wielu firmach i zakładach pracy. Warto poświęcić trochę swojego czasu na naukę tego wyjątkowego języka, by zainwestować tym w lepszą przyszłość lub nowe znajomości. Przyda się do tego niewątpliwie kurs języka niemieckiego.

Czytaj więcej

Język niemiecki Wrocław

Szukając kursu języka niemieckiego we Wrocławiu, warto skorzystać z oferty, którą przygotowało Centrum Językowe Demostenes. Świetnie wyszkolona kadra z bogatym zapleczem merytorycznym jest otwarta na potrzeby każdego słuchacza, będzie z troską i pasją nawigować po oceanie wiedzy i językowych zagwozdek. Zapotrzebowanie na język niemiecki we Wrocławiu jest naprawdę duże, więc nie warto zwlekać z nauką!

Z niemieckim przez świat

Jesteś miłośnikiem podróży? A może chcesz pracować za granicą? Krajów niemieckojęzycznych jest wiele. W Europie w wielu miejscach do komunikacji będzie nam potrzebny właśnie język niemiecki. Wrocław jest jednym z tych miejsc, które odwiedzają chętnie niemieccy turyści, więc i tu niemiecki może Ci się przydać nie tylko w pracy, ale i na co dzień. Ucząc się języków, otwieramy sobie szereg możliwości i kierunków, a nauka może być naprawdę prosta i przyjemna, dopasowana idealnie do Ciebie.

Nauka języka – w każdym wieku, w każdej branży

Niemiecki? Wrocław to idealne miejsce do nauki. Profesjonalne podejście do różnych grup słuchaczy. Dzieci, dorośli, pracownicy – niezależnie od potrzeb i poziomu znajomości języka każdy może liczyć na odpowiedni program dopasowany specjalnie do jego wymagań. Nie musisz się obawiać, że trafisz do niedopasowanej do Ciebie grupy – sprawdzimy na początku Twoją wiedzę wyjściową, byś mógł zacząć z nami naukę od swojego poziomu wiedzy, i piąć się po jej szczeblach w górę w swoim czasie – efektywnie i bez stresu. Centrum Językowe Demostenes zadba, by Twoja przygoda z niemieckim we Wrocławiu była udana.

Właściwa szkoła – efektywna nauka

Kurs języka niemieckiego we Wrocławiu będzie idealną opcją dla specjalistów, uczniów, maturzystów czy osób planujących wyjazdy zagraniczne – czy to do pracy, czy w celach zarobkowych. Oferta zawiera kursy dla konkretnych branż, przygotowanie do egzaminów certyfikacyjnych czy ogólną naukę języka na wszystkich poziomach zaawansowania. Efekty widać już po krótkim czasie, więc motywacja do nauki cały czas rośnie. Indywidualne podejście i wyczulenie na potrzeby różnych osób przekładają się na wysoką jakość przeprowadzanych zajęć i miłą atmosferę. Nauka we właściwych warunkach, w małych grupach i w odpowiednio wyposażonych salach będzie przebiegać efektywnie i zachęcająco.

Otwórz się na nowe możliwości!

Rozwijanie swoich umiejętności i kompetencji w zakresie nauki języków to zaleta, która oprócz oczywistego skutku – poszerzenia wiedzy – niesie za sobą również wiele innych pozytywnych następstw. Uczenie się języków wpływa korzystnie na pamięć i pracę mózgu, nawet długo po zakończeniu nauki. Znajomością języka otwieramy się na świat i ludzi. Możemy czerpać informacje z większej ilości źródeł, poznawać nowe osoby zza granicy, nawiązywać kontakty towarzyskie czy branżowe, bo bariera językowa już nas nie dotyczy. Czytanie czy oglądanie filmów w obcym języku pozwala odkrywać obcą kulturę w jej oryginalnym wydaniu. Jeśli zdecydujemy się na język niemiecki – Wrocław za pośrednictwem Demostenesa otworzy nas na te wszystkie bogactwa ukryte za zasłoną już nieobcego języka.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę