Angielski dla firm

Informacje o kursie

Ilość godzin: do uzgodnienia, minimum 10 godzin.

Liczba osób w grupie: od 1 do 8.

Intensywność: do ustalenia.

Dni / godziny: zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami kontrahenta.

Lektorzy:  do wyboru polscy oraz native speakers.

Możliwość bez kosztowego odwoływania zajęć.

Na prośbę firmy raportowanie frekwencji oraz postępów słuchaczy.

Cennik

Cena do uzgodnienia

 

 

 

Opis kursu

 

Firmy i instytucje państwowe organizujące swoim pracownikom kursy językowe pomagają im podnieść kwalifikacje i wyróżnić się na rynku pracy. Szeroki wachlarz kształcenia językowego (przez kursy standardowe, kursy egzaminacyjne z certyfikacją, branżowe o profilu np. biznesowym, prawniczym, turystycznym, medycznym) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Potwierdzają to dziesiątki firm światowej marki, jak Siemens, Bank Handlowy, grupa CITI BANK oraz prestiżowe instytucje państwowe jak Ministerstwo Sprawiedliwości czy Urząd Wojewódzki.

Nasza oferta Angielski dla Firm proponuje również kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych Pearson LCCI:  EFB (język biznesowy), Cambridge: B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, IELTS; TELC, TOEIC czy TOEFL. Zapewniamy uczestnikom komfort zdawania egzaminów w naszej Szkole, a więc w doskonale znanym im miejscu. Metoda komunikacyjna stosowana podczas szkolenia Angielski dla Firm zapewnia miłą atmosferę podczas zajęć, przełamuje bariery w mówieniu i zapewnia maksymalną efektywność nauczania. Zajęcia są dynamiczne, dzięki czemu nasi Słuchacze nigdy się nie nudzą.

Tym, co nas wyróżnia nas tle innych szkół, są profesjonalni lektorzy, którzy posiadają zarówno dyplomy filologiczne, jak i przygotowanie pedagogiczne. W przypadku kursów branżowych lektorzy odznaczają się nie tylko wysokim profesjonalizmem, ale również posiadają wiedzę merytoryczną. Często słyszymy od naszych Słuchaczy po zakończeniu kursu: ’Bardzo dużo nauczyliśmy się, a dzięki Państwa lektorom zawsze mieliśmy ochotę uczestniczyć w zajęciach”. Gwarantujemy pełną elastyczność – indywidualnie dopasowujemy do potrzeb Słuchaczy: program i termin zajęć, formę płatności, a w razie potrzeby gwarantujemy również zupełnie bezkosztowe odwoływanie zajęć.

 

Etapy realizacji kursu

Planowanie kursu

 • analiza potrzeb Kontrahentów i określenie priorytetów,
 • diagnoza poziomów językowych (testy pisemne i rozmowy kwalifikacyjne),
 • przygotowanie  programów,
 • dobór materiałów,
 • metodyczne  wskazania dotyczące realizacji programów.

Organizacja i monitorowanie przebiegu kursu

 • opracowanie rozkładów zajęć i wdrożenie programów,
 • monitoring  metodyczny,
 • stały kontakt z działem szkoleń zleceniodawcy,
 • bieżąca kontrola przebiegu kursu (sprawdzanie obecności, przeprowadzanie testów i egzaminów końcowych, raporty),
 • bieżąca analiza i ocena postępów Słuchaczy.

Ewaluacja realizacji celów kursu i efektywności procesu nauczania

 • analiza i ocena wyników ankiet wypełnianych przez Słuchaczy,
 • omówienie postępów,
 • wnioski i zalecenia na przyszłość

Angielski dla firm i nie tylko

Podstawą każdej branży jest komunikacja, także ta obcojęzyczna. By podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, warto zacząć naukę języków obcych lub podnosić poziom już tych poznanych. Prym na świecie wiedzie niezmiennie od lat angielski. Zna go coraz więcej osób, wymagany jest praktycznie wszędzie. Chcąc stać się pożądanym pracownikiem na rynku pracy czy też świadomym obywatelem świata, nie wystarczy znać kilka podstawowych zwrotów. Angielski dla firm w naszej szkole językowej będzie właściwym kierunkiem do łatwej drogi na sam szczyt językowej biegłości!

Czytaj więcej

Angielski dla firm Wrocław

Świat bez granic jest też pozbawiony barier językowy. Centrum Językowe Demostenes stawia na efektywne metody pracy. Elastyczność w przygotowywaniu odpowiedniego kursu angielskiego dla firmy pozwala dopasować idealnie poziom językowy, tempo nauki i ilość godzin według potrzeb danego klienta. W celu dobrania odpowiednich materiałów, ich poziomu oraz metodyki przeprowadzamy testy diagnostyczne, określające dokładnie jaki poziom wyjściowy znajomości angielskiego posiadają osoby, które się do nas zgłoszą. Badamy też konkretne ich potrzeby i cele, by zajęcia, które przygotowujemy, odpowiadały im w 100%. Angielski dla firm? Wrocław to najlepsze miejsce, by się go nauczyć!

Do wyboru, do koloru!

Przykładając wielką wagę do oczekiwań naszych klientów, oferujemy w naszej szkole na najwyższym poziomie angielski dla firm. Takie nazwy jak EFB (język biznesowy), Cambridge: B2 First, C1 Advanced, C2 Proficiency, IELTS, TELC, TOEIC czy TOEFL mogą budzić niepewność, czy uda nam się im podołać. Na szczęście angielski dla firm we Wrocławiu w szkole językowej Demostenes proponuje dokładne i efektywne przygotowanie do każdego z tych egzaminów.

Twoja przygoda językowa

Podnoszenie swoich kompetencji nie musi być bolesne, może być ciekawą zabawą i poznawaniem nowych zagadnień, które nie tylko nas rozwiną, ale i nas zafascynują. Uczenie się języka może stać się nowym hobby, które będziemy chcieli kontynuować, poznając coraz to nowsze i bardziej zaawansowane zagadnienia. Angielski dla firm to nie tylko praca i obowiązki, to przygoda, która wciągnie nas w nowy świat, a naszymi przewodnikami będą kompetentni i świetnie przygotowani merytorycznie lektorzy, którzy traktują swój zawód jako powołanie i świetną zabawę. Oni też kiedyś pierwszy raz odkryli, co znaczy nauka języka i poznawanie jego tajników. Stało się to ich pasją życiową do tego stopnia, że teraz dzielą się swoją szeroką wiedzą i doświadczeniem z Państwem, niezależnie czy będzie to nauka pod wyjazd na wakacje, czy angielski dla firm i specjalistów.

Specjalnie dla Ciebie

Szkoła Językowa Demostenes oferująca angielski dla firm we Wrocławiu stawia przede wszystkim na rozwój i skuteczność. Pracują tu ludzie z pasją, a zadowolenie klienta i jego postępy w nauce to jest to, co ich motywuje do dalszej pracy. Osoby uczące się w naszej szkole mogą liczyć na wszelką pomoc w zrozumieniu i przyswojeniu nowych zagadnień, a tym samym wchodzeniu na coraz wyższe poziomy znajomości języka. Troszczymy się o jak najefektywniejszą naukę. Na bieżąco monitorujemy i analizujemy postępy naszych słuchaczy, by móc jak najlepiej doradzać i dopasowywać metodykę nauczania do konkretnych potrzeb. Staramy się, by nasza praca była jak najbardziej pomocna i skuteczna, bo tylko wtedy będziemy mogli uznać, że odnieśliśmy sukces w poprowadzeniu naszych słuchaczy ku ich lepszej przyszłości. Angielski dla firm – Wrocław wyłącznie!

Dodatkowych informacji udziela Dział Klienta Biznesowego

tel. 516 178 136

e-mail demostenes@demostenes.com.pl

Serdecznie zapraszamy!  

Zaufali nam:

Zestawienie firm


Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów