Hiszpański dla dorosłych

Informacje o kursie - Hiszpański dla dorosłych

Informacje o kursie

Ilość godzin: 56 w grupie 

Lekcje indywidualne:

Liczba osób w grupie: 4-6

Intensywność:
2 x 90 min.
1 x 180 min.

Dni: pn./śr. lub wt./czw.
sb.

Godziny
10:00 – 13:00
17:00 – 18:30
18:30 – 20:00

Możliwość zdawania egzaminu międzynarodowego TELC w siedzibie szkoły.

Cennik

Zniżki:
(nie sumują się)
dla kontynuujących 10%
dla studentów 10%
rabat rodzinny 10%
drugi język 20% 

Opłata jednorazowa:
1270 zł (4-6 osób)

Opłata miesięczna(4 zaliczki)
330 zł (4-6 osób)

 

Uwaga! Niniejsza oferta jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Opis kursu

Hiszpański jest drugim – zaraz po angielskim – najczęściej używanym językiem na świecie. Dołącz do grona 650 milionów osób, które już się nim posługują!

Język hiszpański dla dorosłych

W naszej Szkole kursy języka hiszpańskiego są prowadzone zarówno przez polskich lektorów, jak i native speakerów.Wszyscy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu. W czasie zajęć poznasz słownictwo, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym, w pracy lub podczas pobytu w słonecznej Hiszpanii. Szczególną wagę przywiązujemy do sprawnej komunikacji – zarówno tej przydatnej w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Po teście i rozmowie z konsultantem  wybierzemy grupę najlepiej dopasowaną do Ciebie pod względem umiejętności językowych i wieku. Zajęcia są prowadzone przez  wysoko wykwalifikowaną kadrę, która  uczy z ogromną pasją, zapałem i zaangażowaniem.Ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz atrakcyjny program sprawia, że nauka jest prawdziwą przyjemnością!

Kurs odbywa się w niewielkich grupach i w komfortowych warunkach, co pozwala na dotarcie lektora do każdego ze Słuchaczy. Gwarantujemy indywidualne podejście, a co za tym idzie – skuteczne nauczanie.

Jak wyglądają zajęcia? Ćwiczymy przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia. Korzystamy z profesjonalnych podręczników, a także urozmaicamy zajęcia przez wykorzystanie materiałów  CD i innych  autentycznych  pomocy dydaktycznych.

Nauka jest skuteczna dzięki powtórkom. Stale monitorujemy Twoje postępy –  w czasie kursu piszesz krótkie testy i  odrabiasz prace domowe. Chcesz poćwiczyć więcej konwersacji? Z native speakerem porozmawiasz na dowolny, wybrany przez Ciebie temat.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów