Hiszpański dla dorosłych

Język hiszpański dla dorosłych

Informacje o kursie – Hiszpański dla dorosłych

Ilość godzin 60
Indywidualne lekcje 6 godzin
Liczba osób w grupie 4-6
Intensywność 2 x 90 min.
1 x 180 min.
Dni pn./śr. lub wt./czw.

sb.

Godziny 10:00 – 13:00
17:00 – 18:30
18:30 – 20:00
Lektorzy polscy i native teachers
Możliwość zdawania egzaminu międzynarodowego TELC w siedzibie szkoły
Zniżki:

(nie sumują się)

dla kontynuujących 10%
dla studentów 10%
poleć nas znajomemu i przyjacielowi 10%
rabat na podręcznik 15%
Opłata jednorazowa 1160 zł (4-6 osób)
Opłata miesięczna

(4 zaliczki)

315 zł (4-6 osób)
PAKIET VIP

30 lekcji

cena: 1950 zł
 Uwaga! Niniejsza oferta jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

 

Opis kursu

Hiszpański jest drugim – zaraz po angielskim – najczęściej używanym językiem na świecie. Dołącz do grona 650 milionów osób, które już się nim posługują!

W naszej Szkole kursy języka hiszpańskiego są prowadzone zarówno przez polskich lektorów, jak i native speakerów .Wszyscy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu. W czasie zajęć poznasz słownictwo, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym, w pracy lub podczas pobytu w słonecznej Hiszpanii. Szczególną wagę przywiązujemy do sprawnej komunikacji w języku hiszpańskim – zarówno tej przydatnej w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Po teście i rozmowie z konsultantem  wybierzemy grupę najlepiej dopasowaną do Ciebie pod względem umiejętności językowych i wieku. Zajęcia są prowadzone przez  wysoko wykwalifikowaną kadrę, która  uczy z ogromną pasją, zapałem i zaangażowaniem.Ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz atrakcyjny program sprawia, że nauka jest prawdziwą przyjemnością!

Kurs odbywa się w niewielkich grupach i w komfortowych warunkach, co pozwala na dotarcie lektora do każdego ze Słuchaczy. Gwarantujemy indywidualne podejście, a co za tym idzie – skuteczne nauczanie.

Jak wyglądają zajęcia? Ćwiczymy przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia. Korzystamy z profesjonalnych podręczników, a także urozmaicamy zajęcia przez wykorzystanie materiałów DVD, CD i innych  autentycznych  pomocy dydaktycznych.

Nauka jest skuteczna dzięki powtórkom. Stale monitorujemy Twoje postępy –  w czasie kursu piszesz testy i regularnie odrabiasz prace domowe, które są skrupulatnie sprawdzane przez naszych lektorów. Jeśli jesteś nieobecny na lekcjach, zaległości uzupełnisz podczas indywidualnych, bezpłatnych konsultacji z lektorem. Chcesz poćwiczyć więcej konwersacji? Z native speakerem porozmawiasz na dowolny, wybrany przez Ciebie temat.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów