Hiszpański dla dorosłych – WROCŁAW

Informacje o kursie

Ilość godzin: 56 w grupie 

Lekcje indywidualne:

Liczba osób w grupie: 4-6

Intensywność:
2 x 90 min.
1 x 180 min.

Dni: pn./śr. lub wt./czw.
sb.

Godziny
10:00 – 13:00
17:00 – 18:30
18:40 – 20:00

Możliwość zdawania egzaminu międzynarodowego TELC w siedzibie szkoły.

Cennik

Zniżki:
(nie sumują się)

dla kontynuujących – 50zł

rabat rodzinny – 50zł

rabat na podręcznik – 50zł

drugi kurs – 100zl

 

Opłata semestralna

1280 zł jednorazowo

Opłata miesięczna

350 zł (4 zaliczki)

 

Opcjonalna opłata roczna

(2 semestry)

2360 zł jednorazowo

Opłata miesięczna

430 zł (6 zaliczek)

Uwaga! Niniejsza oferta jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Opis kursu

Hiszpański jest drugim – zaraz po angielskim – najczęściej używanym językiem na świecie. Dołącz do grona 650 milionów osób, które już się nim posługują!

Język hiszpański dla dorosłych

W naszej Szkole kursy języka hiszpańskiego są prowadzone zarówno przez polskich lektorów, jak i native speakerów.Wszyscy posiadają wysokie kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu. W czasie zajęć poznasz słownictwo, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym, w pracy lub podczas pobytu w słonecznej Hiszpanii. Szczególną wagę przywiązujemy do sprawnej komunikacji – zarówno tej przydatnej w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Po teście i rozmowie z konsultantem  wybierzemy grupę najlepiej dopasowaną do Ciebie pod względem umiejętności językowych i wieku. Zajęcia są prowadzone przez  wysoko wykwalifikowaną kadrę, która  uczy z ogromną pasją, zapałem i zaangażowaniem.Ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz atrakcyjny program sprawia, że nauka jest prawdziwą przyjemnością!

Kurs odbywa się w niewielkich grupach i w komfortowych warunkach, co pozwala na dotarcie lektora do każdego ze Słuchaczy. Gwarantujemy indywidualne podejście, a co za tym idzie – skuteczne nauczanie.

Jak wyglądają zajęcia? Ćwiczymy przede wszystkim umiejętność mówienia i rozumienia. Korzystamy z profesjonalnych podręczników, a także urozmaicamy zajęcia przez wykorzystanie materiałów  CD i innych  autentycznych  pomocy dydaktycznych.

Nauka jest skuteczna dzięki powtórkom. Stale monitorujemy Twoje postępy –  w czasie kursu piszesz krótkie testy i  odrabiasz prace domowe. Chcesz poćwiczyć więcej konwersacji? Z native speakerem porozmawiasz na dowolny, wybrany przez Ciebie temat.

Serdecznie zapraszamy!

 

Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów