Kurs – angielski dla dzieci małych

Angielski dla dzieci małych (1-3 klasa szkoły podstawowej)

Informacje o kursie

Ilość godzin: 28

Indywidualne lekcje: 1

Ilość osób w grupie: 4-6

Intensywność: 2 x 60 min. w tygodniu

Dni: pn./śr. lub wt./czw./sb
lub inne warianty do uzgodnienia

Godziny
15:30- 16:30
16:30 – 17:30
sb. 12:00 -13:00
lub inne warianty do uzgodnienia

Cennik

Zniżki:
(nie sumują się)

dla kontynuujących – 50zł

rabat rodzinny – 50zł

drugi kurs – 100zl

Opłata semestralna

1120 zł

Opłata miesięczna

310 zł (4 zaliczki)

 

 

Uwaga! Niniejsza oferta jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego. 

Opis kursu – angielski dla dzieci

Język angielski dla dzieci i młodzieży

Jesteśmy ekspertami w nauczaniu języka angielskiego dzieci! Uwzględniamy indywidualne potrzeby każdego ucznia i kładziemy nacisk na skuteczną komunikację. Wykorzystujemy unikalne umiejętności dzieci, ich zdolności naśladowcze, a płynność językową rozwijamy przez aktywne ćwiczenia na zajęciach. Podchodzimy indywidualnie do każdej grupy wiekowej, a interaktywne zadania skutecznie motywują do nauki i nie pozwalają na nudę. Systematyczne powtarzanie materiału sprawia, że dzieci opanowują to, czego uczymy je na lekcjach.

Angielski dla dzieci prowadzony jest przez lektorów przygotowanych pod względem metodycznym i pedagogicznym. Nauczyciele są cierpliwi, optymistycznie nastawieni do świata, wierzą w sukces dzieci, a przede wszystkim wspierają je w postępach w nauce!

Małe grupy (do 6 osób) pozwalają na szczególne traktowanie każdego ucznia oraz osiągnięcie jak najlepszych efektów. Nasze zajęcia jednocześnie uczą i bawią. Przez cały okres kursu angielski dla dzieci zarówno lektorzy, jak  i uczniowie pozostają pod stałą opieką metodyczną.

Język obcy dla dzieci

Język angielski dla dzieci to podstawa do funkcjonowania w obecnym i przyszłym świecie. Internet i globalizacja zbliża do siebie ludzi z całego świata w pracy i na co dzień. Za tym idzie komunikacja, która, żeby była skuteczna, musi odbywać się we wspólnym języku. Od lat tym językiem jest angielski. Dla dzieci we Wrocławiu znajdziemy idealną ofertę, by mogły przyswoić łatwo i przyjemnie obcy, ale niezwykle potrzebny im w przyszłości, język.

Czytaj więcej

Ilość i jakość

Rodzice mogą nie zdawać sobie sprawy, że angielski dla dzieci powinien stać się obowiązkowym przedmiotem od jak najwcześniejszych lat, i to w dużo większym natężeniu niż to zwykle odbywa się w zwykłych szkołach. Zapotrzebowanie na specjalistów z biegłym angielskim na rynku nie maleje, a umożliwiając pociechom zdobywanie przydatnej wiedzy od najmłodszych lat, zaprocentuje bardzo w ich dorosłym życiu. Dzieci mają dużą łatwość w przyswajaniu nowej wiedzy. Potrzeba jednak odpowiednio przystosowanych materiałów, właściwie wyspecjalizowanych lektorów i optymalnych warunków, by zdobywanie wiedzy było miłą i efektywną zabawą, a nie szkolną udręką i nudą.

Angielski dla dzieci Wrocław

Szukając odpowiednich zajęć angielskiego dla dzieci we Wrocławiu, warto skorzystać z oferty Centrum Językowego Demostenes. Jest to miejsce, w którym Wasze pociechy odkryją radość ze zdobywania nowej wiedzy, mówienia w obcym języku i wykorzystywania go w codziennych sytuacjach. Centrum dopasowuje ofertę nauczania angielskiego dla dzieci indywidualnie. Lekcje odbywają się w małych grupach, by każde spotkanie miało jak najefektywniejsze skutki dla wszystkich uczestników. Rodzice mogą liczyć na wsparcie i współpracę w kwestiach edukacji ich dzieci, by nauka przebiegała jak najlepiej.

Potrzeby dzieci

Wielu czynników potrzeba do prawidłowego rozwoju. Rozumiemy potrzeby i wyzwania, które stwarza młody wiek. Dzieci szybko się zmieniają, a wraz z nimi ich potrzeby, dlatego przystosowujemy właściwe podejście, zakres materiału i metody nauczania do każdej grupy wiekowej osobno. Pedagogiczne i metodyczne wykształcenie kadry w Demostenesie przekłada się na odpowiednio przeprowadzone zajęcia. Rozkład lekcji można łatwo dopasować do planu zajęć, aby dodatkowy angielski dla dzieci nie był obciążeniem, ale pożytecznie spędzonym czasem. W razie jakichkolwiek pytań, dodatkowych potrzeb co do powtórzenia materiału lub wyjaśnienia kwestii różnej natury, nasi mali słuchacze mogą liczyć na dodatkowe bezpłatne konsultacje.

Rozwój dziecka, a nauka języków

obcego w edukacji dzieci. Wpływa to na rozwój mózgu i łatwość przyswajania nowych słówek i konstrukcji gramatycznych. Angielski dla dzieci we Wrocławiu staje się czymś naturalnym – to już nie jest obcy język! Część rodziców uważa, że angielski dla dzieci w zwykłej szkole jest wystarczający. Niestety, ilość godzin poświęcanych na język obcy, a szczególnie na mówienie, jest niewystarczająca dla większości uczniów, by mogli oni swobodnie posługiwać się potem tym językiem.

Oferta na 6!

Grafik dostosowany do potrzeb dzieci i rodziców, właściwe podejście kadry, miła atmosfera i przyjazne ceny są domeną zajęć w Centrum Językowym Demostenes. Angielski dla dzieci – Wrocław to właściwe miejsce, by dać swoim pociechom dobry start i zaopatrzyć je w przydatne umiejętności na całe życie. Zapewniamy pełną satysfakcję z zajęć. Efekty wczesnej edukacji językowej będą widoczne bardzo mocno – od pierwszych chwil na kursie oraz wiele lat po nim. Język angielski dla dzieci to podstawa na całe życie!

Dzieci mogą skorzystać z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji z lektorem.

Serdecznie zapraszamy!

Zalety naszych kursów angielski dla dzieci Wrocław:

Zalety naszych kursów