Rosyjski dla firm

Informacje o kursie

Ilość godzin: do uzgodnienia, minimum 10 godzin.

Liczba osób w grupie: 1-10

Intensywność: do ustalenia

Dni / godziny: zgodnie z potrzebami kontrahenta.

Lektorzy: polscy oraz native teachers.

Na kursach branżowych lektorzy z wykształceniem z danej specjalności oraz z wykształceniem filologicznym.

Możliwość bezkosztowego odwoływania zajęć.

Raportowanie frekwencji oraz postępów słuchaczy.

Cennik

Cena do uzgodnienia

Informacje o kursie – Rosyjski dla firm

Opis kursu

Język rosyjski dla firm

Rynki wschodnie stwarzają duże możliwości wymiany handlowej dla polskich producentów. Jeśli chcesz zdobyć partnera handlowego na wschodzie i odnieść sukces, musisz sprawnie porozumiewać się w języku rosyjskim. Dobrze trafiłeś – nasi specjaliści, w tym native speakerzy j.rosyjskiego, pomogą Ci osiągnąć cel.

Proponujemy. kształcenie językowe w ramach języka ogólnego oraz biznesowego. Uczymy metodę komunikacyjną, która przełamuje bariery w mówieniu i zapewnia efektywność nauczania. Nasza Szkoła udowadnia, że nie istnieją ludzie niezdolni do nauki języków. Tym, co  nas wyróżnia na rynku szkół językowych, są profesjonalni lektorzy polscy oraz native speakerzy, którzy pracują z ogromnym zaangażowaniem oraz entuzjazmem. Korzystamy z  metody eklektycznej w zależności od umiejętności, którą chcemy wykształcić – np. kształtujemy nawyki językowe poprzez drilling, jednocześnie nie stosując żadnej analizy gramatycznej.

W naszej metodyce uwzględniamy również rodzaje inteligencji uczniów, koncentrując się na tym, w jaki sposób dany Słuchacz najlepiej przyswaja język..W naszej ofercie ROSYJSKI DLA FIRM  dostosowujemy program, termin zajęć, formę płatności do oczekiwań i potrzeb Kontrahenta. Przed realizacją każdego kursu definiujemy cele, przeprowadzamy kwalifikację do grup na podstawie poziomu zaawansowania i wieku Słuchaczy oraz wyznaczamy osobę do kontaktów za Zleceniodawcą. W czasie trwania kursu przeprowadzamy kontrolę postępów, raportujemy obecność słuchaczy na zajęciach, reagujemy na wszelkie zaproponowane zmiany przez Słuchaczy i Dział Szkoleń. Po zakończeniu szkolenia prosimy Słuchaczy o wypełnienie ankiet oceniających nauczycieli oraz organizację kursu i wręczamy certyfikaty.

Zadzwoń do nas – umówimy się i przedstawimy Ci naszą ofertę!

Serdecznie zapraszamy!

 

Zaufali nam:

Zestawienie firm


Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów