Francuski dla dorosłych

Język francuski dla dorosłych

Informacje o kursie – Francuski dla dorosłych

Ilość godzin 60
Indywidualne lekcje 6 godzin
Liczba osób w grupie 4-6
Intensywność 2 x 90 min w tygodniu
Dni pn./śr. lub wt./czw.

 

Godziny 17:00 – 18:30
18:30 – 20:00
Lektorzy polscy i native teachers
Możliwość zdawania egzaminu międzynarodowego TELC w siedzibie szkoły
Zniżki

(nie sumują się)

dla kontynuujących  10%
dla studentów  10%
poleć nas znajomemu i przyjacielowi 10%
rabat na podręcznik 15%
Opłata jednorazowa 1160 zł (4-6 osób) 
Opłata miesięczna

(4 zaliczki)

315 zł (4-6 osób)
PAKIET VIP

30 lekcji

cena 1950 zł
Uwaga! Niniejsza oferta jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

 

Opis kursu

Chcesz rozpocząć lub kontynuować naukę języka francuskiego? Z naszą Szkołą szybko nauczysz się słownictwa, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym, zawodowym, a może także podczas podróży do Francji!

Nauczymy Cię sprawnie komunikować się w języku francuskim!!!  W niewielkiej grupie rozpoczniesz naukę języka, a jeśli już uczyłeś się francuskiego, to będziesz mógł kontynuować naukę na wyższych poziomach. Wystarczy wypełnić test on-line, a następnie na podstawie rozmowy z nauczycielem wybierzemy grupę dopasowaną do Ciebie pod względem poziomu językowego i grupy wiekowej. Kursy są prowadzone przez polskich nauczycieli oraz rodzimych użytkowników języka. Z nami nauka jest prawdziwą przyjemnością.

Zajęcia odbywają się w mało liczebnych grupach, co daje Ci szansę na efektywną pracę na zajęciach – lektor podchodzi indywidualnie do każdego Słuchacza i poświęca mu dużo uwagi.

Jak wyglądają nasze lekcje? Dużo rozmawiamy i słuchamy autentycznych nagrań, które pozwolą osłuchać Ci się z językiem francuskim. Oglądamy również sceny rodzajowe na płytach DVD, które nauczą Cię swobodnej komunikacji w sytuacjach z życia codziennego. Szlifujemy język, pisząc testy i przygotowując ustne prezentacje. Stawiamy również nacisk na rozwijanie sprawności mówienia – dużo dyskutujemy i rozmawiamy na zajęciach.

Indywidualne, bezpłatne konsultacje z lektorem  pomogą Ci rozwikłać  problemy lingwistyczne i zrekompensują zaległości, gdy nie będziesz mógł pojawić się na zajęciach. Chcesz mówić jak rodowity Francuz – native speaker czeka na Ciebie!

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów