Kursy branżowe

W Szkole Językowej Demostenes kursy branżowe np. o profilu prawniczym czy ekonomicznym  prowadzą lektorzy merytorycznie przygotowani.

Kursy szyte na miarę

Oferujemy kursy dopasowane do Twoich wymagań i oczekiwań. Jeśli potrzebujesz niestandardowego kursu, możemy go stworzyć specjalnie dla Ciebie!

Indywidualne spotkania.

Zapisując się na kurs grupowy, dostajesz od nas prezent: dodatkowe godziny indywidualnych spotkań z lektorem!

Małe grupy

 Grupy liczą nie więcej niż 6 Słuchaczy.

Platforma e-learningowa

Każdy Słuchacz w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze może skorzystać z interaktywnych ćwiczeń i filmów w ten sposób zwiększając efektywność nauczania.

Jakość na pierwszym miejscu.

ZNAKOMITA KADRA.

W Szkole Językowej DEMOSTENES już od przeszło 20 lat stawiamy na najwyższą, jakość kształcenia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie rygorystycznej metody selekcji naszych lektorów, dzięki czemu możemy pochwalić się 100% zdawalnością  egzaminów międzynarodowych.

Nasza kadra to lektorzy eksperci. Posiadają wykształcenie filologiczne i pedagogiczne. Cechują się również zdolnościami interpersonalnymi.Doskonale orientują się zarówno w w najskuteczniejszych metodach nauczania jak i w programach oraz zasadach międzynarodowych egzaminów językowych. Wielu z nich to również aktywni egzaminatorzy OKE. Nasi native speakerzy to zespół lektorów o  kwalifikacjach potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami CELTA czy TEFL.

ZAPLECZE MERYTORYCZNE

Posiadamy dobre zaplecze merytoryczne. Nasz zespół metodyków stanowi wsparcie dla lektora i Słuchacza. Metodycy monitorują  proces nauczania oraz postępy słuchaczy.

PRECYZYJNA OCENA POZIOMU

W precyzyjny sposób określamy poziom znajomości języka  zgodnie z Europejskim  Systemem Opisu Kształcenia Językowego, który jest rozpoznawalny w UE. Ocena poziomu jest dwuetapowa;test on-line oraz rozmowa z Konsultantem Językowym. Precyzyjna ocena pozwala dopasować program i rodzaj szkolenia dla każdego Słuchacza.

PROFESJONALNY PAKIET SZKOLENIOWY DLA FIRM

Przed szkoleniem W trakcie szkolenia Po szkoleniu
analiza potrzeb
określenie umiejętności językowych
opieka metodyczna testy końcowe
podział na grupy monitoring on-line raport końcowy
dobór programu

wybór lektorów

raportowanie

testy sprawdzające

przekazanie certyfikatów i zaświadczeń