Kursy branżowe prowadzone przez ekspertów

W Szkole Językowej Demostenes kursy branżowe np. o profilu prawniczym czy ekonomicznym  prowadzą lektorzy merytorycznie przygotowani z danej branży oraz wykwalifikowani pod względem językowym i metodycznym.

Kursy szyte na miarę

Oferujemy ofertę dopasowaną do Twoich wymagań. Jeśli potrzebujesz niestandardowego kursu, możemy go stworzyć specjalnie dla Ciebie!

Indywidualne spotkania.

Zapisując się na kurs grupowy, dostajesz od nas niesamowity prezent: dodatkowe godziny indywidualnych spotkań z lektorem!

Małe grupy

 W grupach jest nie więcej niż 6  Słuchaczy.

Platforma e-learningowa

Każdy Słuchacz w dowolnym miejscu oraz o dowolnej porze może skorzystać z interaktywnych ćwiczeń i filmów w ten sposób zwiększając efektywność nauczania.

Jakość na pierwszym miejscu.

ZNAKOMITA KADRA.

W Szkole Językowej DEMOSTENES już od przeszło 20 lat stawiamy na najwyższą, jakość kształcenia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie rygorystycznej metody selekcji naszych lektorów, dzięki czemu możemy pochwalić się 99,75% zdawalnością  egzaminów międzynarodowych.

Nasza kadra to lektorzy eksperci. Posiadają wykształcenie filologiczne i pedagogiczne. Cechują się również zdolnościami interpersonalnymi.Doskonale orientują się zarówno w w najskuteczniejszych metodach nauczania jak i w programach oraz zasadach międzynarodowych egzaminów językowych. Wielu z nich to również aktywni egzaminatorzy OKE. Nasi native speakerzy to zespół lektorów o  kwalifikacjach potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami CELTA czy TEFL.

ZAPLECZE MERYTORYCZNE

Posiadamy dobre zaplecze merytoryczne. Nasz zespół metodyków stanowi wsparcie dla lektora i Słuchacza. Metodycy monitorują  proces nauczania oraz postępy słuchaczy.

PRECYZYJNA OCENA POZIOMU

W precyzyjny sposób określamy poziom znajomości języka  zgodnie z Europejskim  Systemem Opisu Kształcenia Językowego, który jest rozpoznawalny w UE. Ocena poziomu jest dwuetapowa;test on-line oraz rozmowa z Konsultantem Językowym. Precyzyjna ocena pozwala dopasować program i rodzaj szkolenia dla każdego Słuchacza.

PROFESJONALNY PAKIET SZKOLENIOWY DLA FIRM

Przed szkoleniem W trakcie szkolenia Po szkoleniu
analiza potrzeb
określenie umiejętności językowych
opieka metodyczna testy końcowe
podział na grupy monitoring on-line raport końcowy
dobór programu

wybór lektorów

raportowanie

testy sprawdzające

przekazanie certyfikatów i zaświadczeń