PRZEDSTAWIAMY SZEROKĄ OFERTĘ KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO (ANGIELSKI WROCŁAW)Język angielski

Szkoła angielskiego Demostenes Wrocław oferuje język angielski na kursach grupowych oraz  indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. ANGIELSKI DLA FIRM stanowi istotną część naszej działalności. Proponujemy kursy języka ogólnego, biznesowego, kursy egzaminacyjne w tym:  międzynarodowe PEARSON LCCI, Cambridge, TELC oraz kursy branżowe o profilach: prawniczym, medycznym, turystycznym. W okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkich chętnych na intensywny wakacyjny kurs angielskiego (Wrocław).

Na wszystkich kursach, bez względu na wiek Słuchaczy, stopień zaawansowania czy profil kursu, kładziemy nacisk na skuteczną komunikację. Kadra lektorska posiada wykształcenie filologiczne i pedagogiczne. Na kursach branżowych  nauczyciele posiadają również wykształcenie z danej dziedziny np. intensywny kurs angielskiego o profilu prawniczym prowadzą lektorzy, którzy ukończyli dwa fakultety – filologię i prawo. Nasi nauczyciele posiadają doświadczenie, są cierpliwi i zaangażowani zawodowo. 

Na zajęciach wykorzystywane są profesjonalne podręczniki wydawnictw brytyjskich, dodatkowe pomoce dydaktyczne takie jak: płyty CD, filmy  DVD, autentyczne materiały (foldery, mapy), które sprawiają, że zajęcia są interesujące i dynamiczne.

Jesteśmy jedyną szkołą wśród szkół, która oferuje język angielski we Wrocławiu, gdzie wdrożyliśmy system indywidualnych konsultacji. Na każdym kursie Słuchacze, którzy są nieobecni na zajęciach, nadrabiają zaległy materiał podczas indywidualnych zajęć z lektorem. Dodatkowo kursanci umawiają się na indywidualne konwersacje z native speakerem !!

Nasi Słuchacze korzystają z platformy e-learningowej z dowolnego miejsca – w domu, w podróży, na urlopie i o dowolnej porze dnia i nocy. Samodzielnie utrwalają nie tylko już przerobiony materiał, ale również uczą się nowych zwrotów i wyrażeń.

Pamiętamy o zasadzie repetitio est mater studiorum. Robiąc systematyczne powtórki, utrwalamy słownictwo i struktury.

Sprawdziany oraz prace domowe pokazują nasze braki i przyspieszają postępy w nauce.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

 • to obecnie najpopularniejszy język obcy na świecie, posługuje się nim ok. 1,5 miliarda ludzi.
 • język angielski stał się uniwersalny – jest językiem biznesu, nauki, dyplomacji, współpracy międzynarodowej i rozrywki.
 • otwiera wiele rozmaitych możliwości: podjęcia nauki w zagranicznych szkołach, studiowania na prestiżowych uczelniach, a także zdobycia dobrej pracy w kraju i za granicą.
 • znając ten język, z łatwością można porozumiewać się podczas wyjazdów zagranicznych.
 • język angielski pozwala swobodnie komunikować się i zawierać znajomości z obcokrajowcami.
 • nie powoduje trudności w nauce; ten uniwersalny język nie ma skomplikowanej gramatyki i z racji jego wszechobecności łatwo się z nim osłuchać.
 • język angielski poszerzy dostęp do informacji, wiedzy i kultury – bez tłumaczenia można oglądać anglojęzyczne filmy, czytać gazety, książki i wiadomości na stronach internetowych.
 • ucząc się języka angielskiego, będziesz ćwiczyć pamięć, sprawność intelektualną i koncentrację.
 • poznawanie języka obcego jest fascynującą przygodą!

Co wyróżnia szkołę językową DEMOSTENES?

Wrocław oferuje wiele możliwości nauki języka angielskiego. Co wyróżnia Centrum DEMOSTENES? Możemy poszczycić się ponad 25 latami doświadczenia w nauce języków obcych. Nasza kadra to wykwalifikowani lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą zajęcia.

Decydując się na kurs angielskiego w naszej szkole, możesz wybierać spośród szerokiej gamy zajęć. Oferujemy kursy ogólne, specjalistyczne, a także niestandardowe, skierowane do osób, które nie znajdą dla siebie odpowiedniego kursu pośród podstawowych propozycji. Potrzeby naszych uczniów i ich satysfakcja z zajęć jest dla nas najważniejsza.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą cenową naszych kursów języka angielskiego

Szczególnie polecamy nowości:

 • Business Writing – intensywny kurs dla osób, które chcą poznać słownictwo i reguły rządzące językiem angielskim wykorzystywanym w biznesie.
 • Academic English – kurs dedykowany przyszłym i obecnym studentom wszystkich specjalności, którzy chcą podjąć studia zagraniczne bądź po prostu poznać specyfikę języka akademickiego.

Dostępne kursy językowe – Angielski Wrocław

 • angielski dla dzieci i młodzieży – dostosowane do grup wiekowych, nastawione na rozwijanie umiejętności skutecznej komunikacji.
 • angielski dla dorosłych – ogólne, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania.
 • angielski dla firm – pozwalające podnieść kwalifikacje językowe w konkretnej branży.
 • angielski dla lekarzy, pielęgniarek i osób związanych z branżą medyczną – kursy z zakresu specjalistycznego słownictwa medycznego.
 • angielski dla prawników – zajęcia pozwalające na opanowanie terminologii prawniczej.
 • angielski biznesowy – dla osób chcących osiągnąć sukces w międzynarodowym środowisku biznesowym.
 • angielski maturalny – dostosowany do kryteriów egzaminu dojrzałości.
 • angielski z certyfikatem – kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych PEARSON/LCCI, CAMBRIDGE, TELC.

Prowadzimy również kursy indywidualne dla osób, które samodzielnie chcą wybrać długość, intensywność, tematykę i miejsce prowadzenia kursu.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, z chęcią na nie odpowiemy!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę