PRZEDSTAWIAMY SZEROKĄ OFERTĘ KURSÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO (ANGIELSKI WROCŁAW)Język angielski

Szkoła angielskiego Demostenes Wrocław oferuje język angielski na kursach grupowych oraz  indywidualnych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. ANGIELSKI DLA FIRM stanowi istotną część naszej działalności. Proponujemy kursy języka ogólnego, biznesowego, kursy egzaminacyjne w tym:  międzynarodowe PEARSON LCCI, Cambridge, TELC oraz kursy branżowe o profilach: prawniczym, medycznym, turystycznym. W okresie wakacyjnym zapraszamy wszystkich chętnych na intensywny wakacyjny kurs angielskiego (Wrocław).

Na wszystkich kursach, bez względu na wiek Słuchaczy, stopień zaawansowania czy profil kursu, kładziemy nacisk na skuteczną komunikację. Kadra lektorska posiada wykształcenie filologiczne i pedagogiczne. Na kursach branżowych  nauczyciele posiadają również wykształcenie z danej dziedziny np. intensywny kurs angielskiego o profilu prawniczym prowadzą lektorzy, którzy ukończyli dwa fakultety – filologię i prawo. Nasi nauczyciele posiadają doświadczenie, są cierpliwi i zaangażowani zawodowo. 

Na zajęciach wykorzystywane są profesjonalne podręczniki wydawnictw brytyjskich, dodatkowe pomoce dydaktyczne takie jak: płyty CD, filmy  DVD, autentyczne materiały (foldery, mapy), które sprawiają, że zajęcia są interesujące i dynamiczne.

Jesteśmy jedyną szkołą wśród szkół, która oferuje język angielski we Wrocławiu, gdzie wdrożyliśmy system indywidualnych konsultacji. Na każdym kursie Słuchacze, którzy są nieobecni na zajęciach, nadrabiają zaległy materiał podczas indywidualnych zajęć z lektorem. Dodatkowo kursanci umawiają się na indywidualne konwersacje z native speakerem !!

Nasi Słuchacze korzystają z platformy e-learningowej z dowolnego miejsca – w domu, w podróży, na urlopie i o dowolnej porze dnia i nocy. Samodzielnie utrwalają nie tylko już przerobiony materiał, ale również uczą się nowych zwrotów i wyrażeń.

Pamiętamy o zasadzie repetitio est mater studiorum. Robiąc systematyczne powtórki, utrwalamy słownictwo i struktury.

Sprawdziany oraz prace domowe pokazują nasze braki i przyspieszają postępy w nauce.

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO?

 • to obecnie najpopularniejszy język obcy na świecie, posługuje się nim ok. 1,5 miliarda ludzi.
 • język angielski stał się uniwersalny – jest językiem biznesu, nauki, dyplomacji, współpracy międzynarodowej i rozrywki.
 • otwiera wiele rozmaitych możliwości: podjęcia nauki w zagranicznych szkołach, studiowania na prestiżowych uczelniach, a także zdobycia dobrej pracy w kraju i za granicą.
 • znając ten język, z łatwością można porozumiewać się podczas wyjazdów zagranicznych.
 • język angielski pozwala swobodnie komunikować się i zawierać znajomości z obcokrajowcami.
 • nie powoduje trudności w nauce; ten uniwersalny język nie ma skomplikowanej gramatyki i z racji jego wszechobecności łatwo się z nim osłuchać.
 • język angielski poszerzy dostęp do informacji, wiedzy i kultury – bez tłumaczenia można oglądać anglojęzyczne filmy, czytać gazety, książki i wiadomości na stronach internetowych.
 • ucząc się języka angielskiego, będziesz ćwiczyć pamięć, sprawność intelektualną i koncentrację.
 • poznawanie języka obcego jest fascynującą przygodą!

Co wyróżnia szkołę językową DEMOSTENES?

Wrocław oferuje wiele możliwości nauki języka angielskiego. Co wyróżnia Centrum DEMOSTENES? Możemy poszczycić się ponad 25 latami doświadczenia w nauce języków obcych. Nasza kadra to wykwalifikowani lektorzy, którzy z pasją i zaangażowaniem prowadzą zajęcia.

Decydując się na kurs angielskiego w naszej szkole, możesz wybierać spośród szerokiej gamy zajęć. Oferujemy kursy ogólne, specjalistyczne, a także niestandardowe, skierowane do osób, które nie znajdą dla siebie odpowiedniego kursu pośród podstawowych propozycji. Potrzeby naszych uczniów i ich satysfakcja z zajęć jest dla nas najważniejsza.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą cenową naszych kursów języka angielskiego

Szczególnie polecamy nowości:

 • Business Writing – intensywny kurs dla osób, które chcą poznać słownictwo i reguły rządzące językiem angielskim wykorzystywanym w biznesie.
 • Academic English – kurs dedykowany przyszłym i obecnym studentom wszystkich specjalności, którzy chcą podjąć studia zagraniczne bądź po prostu poznać specyfikę języka akademickiego.

Dostępne kursy językowe – Angielski Wrocław

 • angielski dla dzieci i młodzieży – dostosowane do grup wiekowych, nastawione na rozwijanie umiejętności skutecznej komunikacji.
 • angielski dla dorosłych – ogólne, prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania.
 • angielski dla firm – pozwalające podnieść kwalifikacje językowe w konkretnej branży.
 • angielski dla lekarzy, pielęgniarek i osób związanych z branżą medyczną – kursy z zakresu specjalistycznego słownictwa medycznego.
 • angielski dla prawników – zajęcia pozwalające na opanowanie terminologii prawniczej.
 • angielski biznesowy – dla osób chcących osiągnąć sukces w międzynarodowym środowisku biznesowym.
 • angielski maturalny – dostosowany do kryteriów egzaminu dojrzałości.
 • angielski z certyfikatem – kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych PEARSON/LCCI, CAMBRIDGE, TELC.

Jeden język, wiele możliwości

Tak jak wieki temu łacina, tak teraz najważniejszym językiem komunikacji na świecie jest język angielski. Centrum Językowego Demostenes oferuje naukę tego języka na wszystkich poziomach zaawansowania dla wszystkich, którzy chcą się go nauczyć. Dwujęzyczność na wysokim poziomie to atut dla każdego pracodawcy, to też przepustka na zagraniczne studia czy po prostu otwarta droga do poznawania ludzi z całego świata i obcych kultur oraz podróżowania na własnych zasadach.

Czytaj więcej

Doświadczenie i profesjonalizm – język angielski Wrocław

Niezależnie od naszych potrzeb i celów w Centrum Demostenes znajdziemy odpowiadający naszym wymaganiom kurs angielskiego (Wrocław jest tu lokalizacją domyślną, choć możemy skorzystać również z opcji zajęć zdalnych). Udoskonalając naszą ofertę, stwarzamy coraz nowsze profile kursów, które prowadzone są przez filologów i specjalistów w danej dziedzinie, takich jak prawo czy medycyna. Język specjalistyczny rządzi się swoimi prawami, dlatego mamy na uwadze wszelkie aspekty związane z jego nauczaniem. Lektorzy to doświadczeni nauczyciele, znający materię, którą poruszają w trakcie zajęć.

Do certyfikatu jeden krok

Jeśli chcesz poznać dobrze angielski – Wrocław powinien stać się Twoją mekką. Przykładając dużą wagę do postępów naszych słuchaczy, stawiamy na wypróbowane metody i odpowiednio dobrane materiały. Systematyczny i właściwie przygotowany kurs angielskiego we Wrocławiu będzie prostą i ciekawą drogą do zdobycia różnego rodzaju certyfikatów językowych. Będą one stanowiły ważny dokument potwierdzający Twoją znajomość języka angielskiego.

Zawsze na bieżąco

Ucząc się angielskiego we Wrocławiu, będziesz korzystał z najlepszych profesjonalnych podręczników wydawnictw brytyjskich oraz całej gamy multimediów, a także platformy e-learningowej, do której dostęp będziesz miał z każdego dowolnego miejsca na świecie. Odpowiednie materiały to podstawa do właściwie przeprowadzonego kursu, a tym samym efektywnej i ciekawej nauki. Z takim uposażeniem łatwo będzie przeprowadzać powtórki dla utrwalenia wiadomości. Dodatkowo ucząc się angielskiego we Wrocławiu, tylko w naszej szkole spotkasz się z czymś takim jak darmowe konsultacje. Działa to w ten sposób, że jeśli ktoś przegapi któreś zajęcia, to nic nie straci – na indywidualnym spotkaniu z lektorem nadrobi zaległy materiał.

Mowa tym razem jest złotem…

Jeśli cofniemy się pamięcią do lat szkolnych, przypomnimy sobie liczne testy i sprawdziany z gramatyki, zakuwanie słówek i uzupełnianie rubryczek. Mało kto ma szczęście trafić na nauczyciela stawiającego nacisk na konwersacje, które stanowią główny cel nauki języka obcego. Na kursie angielskiego we Wrocławiu komunikacja jest stawiana na pierwszym miejscu. Płynne i bezstresowe porozumiewanie się jest najważniejszym punktem zajęć. Mówienie w naszej szkole można ćwiczyć z native speakerem, więc nauka angielskiego we Wrocławiu przebiega na najwyższym poziomie.

Angielski otwiera wiele drzwi

Prosta gramatyka, wymowa i intuicyjne konstrukcje zdań – to zalety, które czynią popularnym język angielski. We Wrocławiu przekonasz się jak prosto i szybko wchłoniesz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na komunikowanie się z 1,5 miliarda ludzi na całym świecie. Niestandardowe kursy pozwolą się zagłębić w specyficzne obszary języka, a te z ogólnego języka dadzą podstawę do zagłębiania się w bogatą anglojęzyczną kulturę, filmografię i literaturę. Podróże zagraniczne przestaną być straszne nawet dla najbardziej nieśmiałych osób. Otwarcie się na angielski we Wrocławiu to otwarcie się na świat w jego najczystszych barwach.

Nauka przygodą

Decydując się na kurs angielskiego we Wrocławiu, wybieramy profesjonalną kadrę, wieloletnie doświadczenie i pewność, że zainwestowane czas i pieniądze zwrócą się z nawiązką w przyszłości. Znajomość języków obcych podnosi nie tylko naszą atrakcyjność na rynku pracy, ale i otwartość na poznawanie świata oraz pewność siebie. Nauka języka jest fascynująca – może to być początek wielkiej przygody!

Prowadzimy również kursy indywidualne dla osób, które samodzielnie chcą wybrać długość, intensywność, tematykę i miejsce prowadzenia kursu.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz, z chęcią na nie odpowiemy!

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz naszą ofertę