Francuski dla dorosłych

Informacje o kursie - Francuski dla dorosłych

Informacje o kursie

Ilość godzin: 60

Indywidualne lekcje: 4 godziny

Liczba osób w grupie: 4-6

Intensywność: 2 x 90 min w tygodniu

Dni: pn./śr. lub wt./czw.

Godziny:
17:00 – 18:30
18:30 –

Możliwość zdawania egzaminu międzynarodowego TELC w siedzibie szkoły

Cennik

Zniżki
(nie sumują się)
dla kontynuujących  10%
dla studentów  10%
rabat rodzinny 10%
rabat na podręcznik 15% 

przy zapisie na drugi ,równoległy kurs 20%

Opłata jednorazowa:
1270 zł (4-6 osób)

Opłata miesięczna (4 zaliczki)
330 zł (4-6 osób)

 

Uwaga! Niniejsza oferta jest zaproszeniem do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

Opis kursu

Język francuski dla dorosłych

Chcesz rozpocząć lub kontynuować naukę języka francuskiego? Z naszą Szkołą szybko nauczysz się słownictwa, które będziesz mógł wykorzystać w życiu codziennym, zawodowym, a może także podczas podróży do Francji!

Nauczymy Cię sprawnie komunikować się w języku francuskim!!!  W niewielkiej grupie rozpoczniesz naukę języka, a jeśli już uczyłeś się francuskiego, to będziesz mógł kontynuować naukę na wyższych poziomach. Wystarczy wypełnić test on-line, a następnie na podstawie rozmowy z nauczycielem wybierzemy grupę dopasowaną do Ciebie pod względem poziomu językowego i grupy wiekowej. Kursy są prowadzone przez polskich nauczycieli oraz rodzimych użytkowników języka. Z nami nauka jest prawdziwą przyjemnością.

Zajęcia odbywają się w mało liczebnych grupach, co daje Ci szansę na efektywną pracę na zajęciach – lektor podchodzi indywidualnie do każdego Słuchacza i poświęca mu dużo uwagi.

Jak wyglądają nasze lekcje? Dużo rozmawiamy i słuchamy autentycznych nagrań, które pozwolą osłuchać Ci się z językiem francuskim. Oglądamy również sceny rodzajowe na płytach DVD, które nauczą Cię swobodnej komunikacji w sytuacjach z życia codziennego. Szlifujemy język, pisząc testy i przygotowując ustne prezentacje. Stawiamy również nacisk na rozwijanie sprawności mówienia – dużo dyskutujemy i rozmawiamy na zajęciach.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Zalety naszych kursów:

Zalety naszych kursów