Rosyjski indywidualnie

 

OPIS KURSU

Uczyłeś się rosyjskiego? Chciałbyś sprawdzić, ile pamiętasz z lekcji w szkole? A może potrzebujesz  szybko nauczyć się porozumiewać w tym języku, ponieważ prowadzisz kontakty biznesowe z Rosją? Chciałbyś poczytać prasę rosyjską czy rosyjskie serwisy internetowe?

Nie możesz uczestniczyć w kursie grupowym ze względu na napięty grafik zajęć?

NASZA PROPOZYCJA JEST SKIEROWANA WŁAŚNIE DO CIEBIE !

W miłej atmosferze ćwiczysz dialogi z życia przygotowane przez naszych nauczycieli: filologów języka rosyjskiego oraz native speakerów. Do doskonalenia Twojej percepcji słuchowej wykorzystujemy nowoczesne nagrania CD oraz DVD scenek z życia rodzinnego i zawodowego Rosjan np. na poczcie, w restauracji,u fryzjera lub w biurze.

Gramatyki nauczysz na przykładzie konkretnych sytuacji – zupełnie jak rodzimy użytkownik języka. Co zajęcia jesteś motywowany do nauki przez lektora, który proponuje Ci różne gry językowe, dzięki którym poznasz nowe słownictwo i utrwalisz jego znajomość. Zapraszamy Cię także do naszej biblioteki. Możesz tam wypożyczyć literaturę rosyjską  lub czasopisma i gazety w oryginale.

Celem kursu jest również sprawna komunikacja – będziesz swobodnie porozumiewał się w języku rosyjskim zarówno w sytuacjach życia codziennego, jak i w kontaktach biznesowych.

Na spotkaniu na pewno ustalimy korzystną dla Ciebie cenę!

Zadzwoń tel. 516 178 136 / 71 780 87 91 lub napisz na adres demostenes@demostenes.com.pl

Uzgodnimy dogodny termin!

 

Serdecznie zapraszamy!