Hiszpański indywidualnie

 

Opis kursu

Chcesz, żeby kurs był dopasowany do Twojego grafiku? Chciałbyś, żeby lektor poświęcił Ci 100% uwagi? Indywidualny kurs języka hiszpańskiego to zajęcia w pełni dopasowane do Twoich potrzeb!

Sam decydujesz o tym, jak wygląda kurs i kto go poprowadzi: lektor polski czy native speaker. Wybierasz  odpowiadające Ci godziny, miejsce zajęć: siedzibę Szkoły, dom, miejsce pracy. To również Ty decydujesz o czasie trwania lekcji i kursu. Możesz bez problemu pogodzić naukę języka z innymi obowiązkami.

Wszyscy nauczyciele posiadają wykształcenie filologiczne i pedagogiczne. Są zaangażowani i zawsze motywują swoich Słuchaczy do aktywnej pracy. Tempo zajęć dostosowujesz do siebie! Uczysz się szybciej niż w grupie, ponieważ wykorzystujesz czas w 100% tylko dla siebie! Potrzebujesz mniej godzin niż w przypadku zajęć grupowych, żeby opanować język na poziomie komunikatywnym.

Osłuchujesz się z językiem hiszpańskim – słuchasz jedynie poprawnych wypowiedzi nauczyciela oraz materiałów dydaktycznych na płytach CD i DVD. Ponadto, nasi studenci czytają książki w wersji oryginalnej, które można wypożyczyć ze szkolnej biblioteki – w wersji oryginalnej bądź uproszczonej – dzięki czemu rozwijają sprawność rozumienia tekstu czytanego.

Nasza Szkoła oferuje konkurencyjne ceny!

Zadzwoń tel. 516 178 136 / 71 780 87 91 lub napisz na adres demostenes@demostenes.com.pl

Uzgodnimy dogodny termin!

Serdecznie zapraszamy!