Niemiecki indywidualnie

Język niemiecki indywidualnie

Opis kursu

Nie masz czasu, żeby uczestniczyć w zajęciach grupowych? Chcesz, żeby lekcje były dostosowane do Twojego grafiku?

Zapisz się na indywidualny kurs języka niemieckiego w Szkole Językowej Demostenes!

 

SAM WYBIERASZ:

  • profil kursu : standardowy, biznesowy, prawniczy, medyczny
  • miejsce spotkania: szkoła, praca, dom,
  • intensywność zajęć,
  • długość kursu,
  • dni i godziny zajęć,
  • prowadzących – polskich nauczycieli lub native speakerów.

 

Na zajęciach indywidualnych pracujesz w swoim tempie, a nauczyciel poświęca Ci 100% uwagi, dzięki czemu bardzo szybko robisz postępy. Zajęcie indywidualne są dostosowane nie tylko do Twojego grafiku zajęć, ale do Twoich zainteresowań i potrzeb.

Interesują Cię zajęcia prowadzone przez rodzimego użytkownika języka? Wraz z native speakerem przełamiesz bariery komunikacyjne i zaczniesz rozmawiać w języku potocznym. Nauczysz się  idiomów i oryginalnych, niespotykanych w słownikach zwrotów. Doskonale odnajdziesz się w sytuacjach z życia codziennego, a także podczas spotkań biznesowych .

Lekcje prowadzone przez naszych lektorów są dynamiczne i interesujące.Pomogą Ci w krótkim czasie przyswoić nowe słownictwo i bardziej złożone struktury gramatyczne. Intensywny kurs sprawi również, że będziesz potrzebował/a dużo mniej godzin, żeby zacząć mówić swobodnie w języku niemieckim.

Nie uczymy tylko przez zwykle nudne ćwiczenia gramatyczne – proponujemy również  gry edukacyjne, które aktywizują jednocześnie kilka kanałów percepcyjnych i ułatwiają szybsze zapamiętywanie i opanowanie języka.Słuchacz rozwiązuje zróżnicowane  zadania interaktywne takie jak rebusy, szarady, domina obrazkowo – wyrazowe.

Na naszym kursie nie będziesz się nudzić,

Oferujemy konkurencyjne ceny!

Zadzwoń tel.  516 178 136 / 71 780 87 91 lub napisz na adres demostenes@demostenes.com.pl

Uzgodnimy dogodny dla Ciebie termin!

Serdecznie zapraszamy!