Portugalski indywidualnie

Język portugalski indywidualnie

Opis kursu

Nie odpowiadają Ci godziny, w których odbywają się zajęcia grupowe? Jesteś zajęty pracą, szkołą, obowiązkami domowymi? Nie wiesz, co masz zrobić? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: kurs indywidualny jest dokładnie tym, czego potrzebujesz!

Przyjdź do nas –  przygotujemy kurs specjalnie dostosowany do Twoich potrzeb.Możemy zaproponować portugalski w wersji europejskiej i brazylijskiej. Używamy metody  bezpośredniej nauki języka, której kluczową cechą jest konwersacja na przeróżne tematy. Na zajęciach korzystamy z podręczników i z autorskich materiałów przygotowanych przez lektora.

Wspólnie z nami ustalisz dni, godziny zajęć, a także preferowane przez Ciebie miejsce, w którym ma odbywać się kurs: w Szkole, w Twoim domu bądź w pracy. Oferujemy również kursy o różnych profilach – ogólnym bądź biznesowym. Możesz także zdecydować, czy wolisz zajęcia z polskim lektorem, czy z native speakerem.

Przy okazji zaoszczędzisz dużo czasu, gdyż ucząc się indywidualnie, potrzebujesz mniej godzin, aby w zadowalającym stopniu opanować język!

Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś do naszej Szkoły!

 

Zadzwoń 516 178 136 / 71 780 87 91 lub napisz na adres demostenes@demostenes.com.pl

Uzgodnimy dogodny termin!

 

Serdecznie zapraszamy!