Lektorzy

Każdy ma inne potrzeby. Rozumiemy to!

prawnikRozważając rozpoczęcie kursu językowego, każdy z nas zwraca uwagę na kilka czynników. Oczywiście, w związku z tym, że każdy człowiek ma indywidualne oczekiwania, o ostatecznym wyborze Szkoły Językowej decydują ściśle określone preferencje, takie jak koszt kursu, rozkład zajęć, metoda nauczania oraz kadra lektorska.

Znakomita kadra!

Wykwalifikowany lektor, poza wykształceniem lingwistycznym musi posiadać pasję oraz wiele dodatkowych umiejętności, nabytych na drodze rozmaitych szkoleń i kursów. Poza tym liczy się także osobowość, zaangażowanie zawodowe i predyspozycje do dynamicznego prowadzenia zajęć. Jedynie lektorzy o wyjątkowych zdolnościach animatorskich potrafią prowadzić lekcje zachowując stałe zainteresowanie słuchaczy i zapewniając w ten sposób maksimum efektywności.

Jakość na pierwszym miejscu.

W Szkole Językowej DEMOSTENES już od przeszło 20 lat stawiamy na najwyższą, jakość kształcenia. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie rygorystycznej metody selekcji naszych lektorów, dzięki czemu możemy pochwalić się 99,75% zdawalnością egzaminów.
Nasi charyzmatyczni lektorzy utrzymują Słuchaczy w ciągłej aktywności – jest to założenie stosowanej przez nas metody „Action learning”. Na naszych zajęciach nie ma czasu na nudę, uczymy błyskawicznie reagować na sytuację z życia codziennego.

Lektorzy pracujący w Szkole Językowej DEMOSTENES to wyłącznie wybitni fachowcy doskonale orientujący się zarówno w najskuteczniejszych metodach nauczania, jak i w programach oraz zasadach międzynarodowych egzaminów językowych. Wielu z nich to również aktywni egzaminatorzy OKE. Nasi native speakerzy to zespół lektorów o najwyższych kwalifikacjach potwierdzonych międzynarodowymi certyfikatami CELTA czy TEFL.

Każdy indywidualny sukces naszych słuchaczy jest motorem do ciągłego rozwoju i doskonalenia jakości kształcenia naszej kadry lektorskiej. W DEMOSTENESIE lektorzy oferują zawsze najnowocześniejszy i najskuteczniejszy program nauczania, a stała opieka konsultanta metodycznego gwarantuje najwyższy z możliwych poziomów.