DLA KOGO? JAKI PROGRAM? ZALETY KURSU CENA
dzieci, młodzież, dorośli

wszystkie poziomy

kursy:

standardowy

konwersacyjny                                        egzaminacyjny,

branżowy

lektorzy : polscy i native speakerzy

dopasowany do Twoich potrzeb pogramowych

tempo nauki
dostosowane  do Ciebie

terminy zajęć ustalasz Ty.

od 1200 do 1600 zł

cena zależy: od profilu kursu,lektora (polski
native speaker), miejsca zajęć.

Ucz się języka kiedy chcesz!
Jeżeli nie masz możliwości dostosowania się do rygorów szkoleń grupowych ponieważ praca sprawia, że trudno dopasować napięty grafik do rozkładu standardowych zajęć pomyśl o kursie indywidualnym, w którym możesz ustalić dzień i godzinę zgodnie ze swoimi możliwościami.

100% uwagi lektora
Kursy indywidualne mają ogromną przewagę nad grupowymi przede wszystkim ze względu na fakt, że uwaga lektora skupia się w całości na Tobie.Nauczyciel na bieżąco koryguje tylko Twoje błędy a Ty w szybszym tempie przy mniejszej ilości godzin niż na kursie grupowym uczysz się naturalnych zachowań językowych.  Ponadto w każdej chwili możesz sam modyfikować  swój program nauki.

Mniej popularne języki
Decydując się na kurs indywidualny wybierasz język rzadziej spotykany niż ten, który oferujemy w  programach grupowych. Nauczysz się portugalskiego w wersji brazylijskiej, japońskiego, czeskiego, duńskiego, holenderskiego, szwedzkiego, greckiego i innych.

Programy branżowe
Oferta kursu specjalistycznego jest szczególnie korzystna dla osób przygotowujących się do podjęcia pracy w międzynarodowej korporacji lub odbywających podróże służbowe za granicę. Znajomość branżowej terminologii lub posiadanie certyfikatu międzynarodowego jest wręcz nieocenione.

W Szkole Językowej DEMOSTENES oferujemy  kursy językowe o  profilach:

  • prawniczym,
  • biznesowym,
  • turystycznym,
  • medycznym
  • technicznym.

W siedzibie Szkoły zdasz egzamin i otrzymasz  międzynarodowy certyfikat LCCI,FCE, ILEC, TELC.